.

.

TIANCHAO Шарени Деца Headband Деца Нето Предиво Коса Обрачот Пеперутка и Цвеќиња Деца Headband Круна Headwear Девојки Сакаат Срце Не се Лизга Коса Додатоци(C)

TIANCHAO Шарени Деца Headband Деца Нето Предиво Коса Обрачот Пеперутка и Цвеќиња Деца Headband Круна Headwear

евалуација:

DEN 70.80
Од стока
Во магацинот

100% сосема нов и висок квалитет.Материјал : Крпа,Mesh.Големина : 17cm.Добри подароци за семејството, пријателите, колегите и соучениците на родендени, Божиќ, денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Велигден.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Детални спецификации

Додатоци на производи