.

.

4 ПАРЧИЊА Роденден Момче Sash, Роденден на Кралот Sash со Лак Вратоврска и Значка, Убав Роденден Sash за Кул Роденден Прибор (Сина)

4 ПАРЧИЊА Роденден Момче Sash, Роденден на Кралот Sash со Лак Вратоврска и Значка, Убав Роденден Sash за Кул

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

Роденден ремен сет е погодна за луѓе на сите возрасти.Дијаметарот на значка е 7.Нашиот роденден кул sash во собата може да направи да се роденден ѕвезда!Без разлика каде се наоѓате во партијата, можете да бидете во центарот на вниманието.Дијаметарот на значка е 7.Добиете повеќе пофалби и благослов на посебни денови.Бидете елегантни и удобно во текот на целиот ден долго.Големината на corsage е околу 15×18cm/6×7in. -Тоа е многу погодна за семејни собири, прослави роденден, и земајќи убав фотографии.Тоа е многу погоден за роденден прослави и преземање на убави и згодни фотографии. 【Роденден лик】Значка и лак вратоврска направи да се неверојатни и да биде во центарот на вниманието во линија. 【Удобен и обновливи】кул роденден sash е лесен за употреба и издржливи. -Роденден сина sash може да се даде на момчињата, мажи, татковци, браќа, пријатели, итн.【Убав лак додатоци】роденден sash во собата може да се носи удобно на деколте на облека. 【4 големини на момчето роденден sash】големината на лак вратоврска е за 42cm/16.Неверојатно сите!!!ПРОИЗВОД КАРАКТЕРИСТИКИ-убава лак украси совршено одговараат на вашиот облека.Нека ви бидат препознатливи на прв поглед. 【Како роденденски подарок】Роденден sash за мажите може да биде дадена за машки пријатели, момчиња, итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи