.

.

Аквариум Декорација Уредување На Риба Резервоарот Оркестарот Имитација Алги Море Anemone Кафеави Поморските Алги Вештачки Корални Украс Риба Резервоарот Оркестарот

Аквариум Декорација Уредување На Риба Резервоарот Оркестарот Имитација Алги Море Anemone Кафеави Поморските

евалуација:

DEN 230.16
Од стока
Во магацинот

Не треба какви и да било посебни грижи.Аквариум декорација Патриот риба резервоарот декорација чистење на аквариум декорација авиони аквариум риба резервоарот цевка декорација декоративни betta сидро декорација матен риба резервоарот вештачки растенијата.Безбедно и Еко-пријателски Материјал : Ова aquirum боја на алги се состои од Еко-пријателски синтетички силикони,тоа е безбедно и нема да има негативно влијание врз вашиот риби, тоа е издржлив и може да биде потопено во вода без да се оштети.Тоа е лесно да се остане, може да се користи за долго време, пред употреба, ве молиме Користете чиста вода меурчиња или стави во вентилирани место, мирис ќе основа веднаш исчезнува, а потоа го стави во аквариум.Аквариум Риба Резервоарот Cichlid Декорација Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Декорација Прозрачна Пештерата Декорација Брод Декорација Аквариум Декорација.Морска ѕвезда корални аквариум декорација багажникот аквариум декорација аквариум агол декорација алигатор аквариум декорација аквариум цевка декорација медуза аквариум декорација аквариум декорација на ноктите природен аквариум декорација аквариум риба резервоарот на растенијата.Аквариум Декорација Багажникот Аквариум Декорација Аквариум Агол Декорација Алигатор Аквариум Декорација Аквариум Цевка Декорација Медуза Аквариум Декорација Аквариум Декорација На Ноктите Природен Аквариум Декорација Аквариум Риба Резервоарот.

Детални спецификации

Додатоци на производи