.

.

PetPhindU Аквариум Декорација Риба Резервоарот Оркестарот Имитација Корални Декорација Риба Резервоарот Корални Украс Вештачки Морски Растенија за Риба Резервоарот

PetPhindU Аквариум Декорација Риба Резервоарот Оркестарот Имитација Корални Декорација Риба Резервоарот Корални

евалуација:

DEN 230.16
Од стока
Во магацинот

Аквариум декорација Патриот риба резервоарот декорација чистење на аквариум декорација авиони аквариум риба резервоарот цевка декорација декоративни betta сидро декорација матен риба резервоарот вештачки растенијата.Безбедно и Еко-пријателски Материјал : Ова корални украси боја коралниот гребен изработени од Еко-пријателски синтетичка смола,тоа е безбедно и нема да има негативно влијание врз вашиот риби, тоа е издржлив и може да биде потопено во вода без да се оштети.Категорија : Корални Ornaments Main употреба : Украсни риби tank Function : Landscaping Material : Resin Style : Имитација coral Shipwreck аквариум декорација потонатиот брод аквариум декорација голем аквариум декорација растенија аквариум декорација черепот аквариум декорација замокот аквариум декорација брод аквариум декорација аквариум декорација пештерата аквариум декорација поставете аквариум декорација сина аквариум декорација за полнење морска ѕвезда аквариум декорација багажникот аквариум декорација аквариум агол декорација алигатор аквариум декорација аквариум цевка decorationjellyfish аквариум декорација аквариум декорација на ноктите природен аквариум декорација аквариум риба резервоарот растенијата суштество аквариум декорација за аквариум риба резервоарот аквариум декорација анимиран аквариум декорација аквариум скелет аквариум декорација бела декорација за риба, аквариум колона декорација подморница аквариум декорација аквариум керамички декорација аквариум декорација на детски аквариум декорација камен аквариум декорација shipaquarium декорација Патриот риба резервоарот декорација чистење на аквариум декорација авиони аквариум риба резервоарот цевка декорација декоративни betta сидро декорација матен риба резервоарот вештачки растенијата аквариум риба резервоарот cichlid декорација аквариум риба резервоарот вештачки декорација прозрачна пештерата декорација Брод Декорација Аквариум Декорација Пакет Аквариум Вазна Декоративни Цвет Аквариум Декорација Лигњи Аквариум Декорација Свила Фабрика.

Детални спецификации

Додатоци на производи