.

.

PetPhindU Аквариум Декорација Уредување на Риба Резервоарот Оркестарот Имитација на Коралниот Гребен Риба Резервоарот Корални Украс Вештачки Растенија за Риба Резер?

PetPhindU Аквариум Декорација Уредување на Риба Резервоарот Оркестарот Имитација на Коралниот Гребен Риба Резервоарот

евалуација:

DEN 275.76
Од стока
Во магацинот

Шарени Декорација за Аквариум : корални бои се различни, тоа го прави вашиот аквариум изгледа сликовито, декорирање на вашиот аквариум, додека одржување на рибите среќни да имаат место да се игра и да се сокрие.Аквариум Декорација Лигњи Аквариум Декорација.Аквариум Риба Резервоарот Cichlid Декорација Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Декорација Прозрачна Пештерата Декорација Брод Декорација Аквариум Декорација.Риба Куќа : Риба резервоарот коралниот гребен е голем складиште за вашите риби каде што тие можат да го сокријат или несат своите јајца, Тоа риба го намалува стресот преку обезбедување на засолниште.

Детални спецификации

Додатоци на производи