.

.

Топ Копчиња M1249-12 Тоскана Апаратот D Повлече Pewter

Топ Копчиња M1249-12 Тоскана Апаратот D Повлече Pewter

евалуација:

DEN 320.88
Од стока
Во магацинот

Центар до Центар : 12" - Висина : 1.25" - Должина на : 13.0625" - Проекција : 2.5".Повлекува Категорија.Античкиот Pewter Боја.Класичен Стил.Брз Брод~.Од Производителот Боја : Антички Pewter, Центар до Центар : 12' Инспириран од класичен архитектонски детали на италијански вили, на Тоскана Колекција носи стариот свет шарм до срцето на вашата кујна.

Детални спецификации

Додатоци на производи