.

.

Wii со Wii Sports - Бела

Wii со Wii Sports - Бела

евалуација:

DEN 4749.60
Од стока
Во магацинот

Nintendo Wii Конзола wth Наназад Компатибилен Game Cube Пристаништа.Wii Далечинскиот управувач и Wii Калуѓерка-чак/ Wii Сензор Бар.Wii Sports.Nintendo Бренд Композитни/AV и енергетски кабли.Wii Упатство За Ракување/Наставни Книшка.

Детални спецификации

Додатоци на производи