.

.

Nintendo Прекинувач со Неонски Сина и Неонски Црвено Радост‑Con - HAC-001(-01)

Nintendo Прекинувач со Неонски Сина и Неонски Црвено Радост‑Con - HAC-001(-01)

евалуација:

DEN 7199.76
Од стока
Во магацинот

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 3 Игра Стилови : ТВ Режим, Tabletop Режим, Рачен Режим. 6.2-инчен, мулти-допир капацитивни екран на допир. 4.5-9+ Часа на Батеријата ќе се разликуваат во зависност од софтверот за користење услови.Се поврзува преку Wi-Fi за мултиплеер играње; До 8 конзоли може да се поврзе за локалните безжични мултиплеер.Број на модел : HAC-001(-01).

Детални спецификации

Додатоци на производи