.

.

Nintendo Прекинувач со Сива Радост‑Con - HAC-001(-01)

Nintendo Прекинувач со Сива Радост‑Con - HAC-001(-01)

евалуација:

DEN 1343.76
Од стока
Во магацинот

3 Игра Стилови : ТВ Режим, Tabletop Режим, Рачен Режим. 6.2-инчен, мулти-допир капацитивни екран на допир. 4.5-9 плус Часа на Батеријата Ќе се разликуваат во зависност од софтверот за користење услови.Се поврзува преку Wi-Fi за мултиплеер играње; До 8 конзоли може да се поврзе за локалните безжични мултиплеер.Број на модел : HAC-001(-01).

Детални спецификации

Додатоци на производи