.

.

Evercade Megacat Кертриџ Колекција 1 - Електронски Игри

Evercade Megacat Кертриџ Колекција 1 - Електронски Игри

евалуација:

DEN 813.60
Од стока
Во магацинот

На "Мега Мачка Studios колекција 1' Кертриџ носи 10 Класичен Мега Мачка Studios игри (log jammers & кафе криза) на evercade!На кертриџ е испорачана во прекрасен collectable ретро стил физички.Игри Се Вклучени : 1. Речиси херој 2. Кафе криза 3. Гаден brawlers 4. Правда дуел 5. Малку medusa 6. Дневник jammers 7. Мноштво 8. Старите кули 9. Супер зограф 10. Tanzer.Evercade е сосема нов рачен Конзола со уникатни мулти-игра ретро касети од водечките игри издавачи и Конзола платформи.

Детални спецификации

Додатоци на производи