.

.

Hyperkin RetroN 1 HD Игри Конзола за НСВ (Црна)

Hyperkin RetroN 1 HD Игри Конзола за НСВ (Црна)

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

HD аудио и видео (720p), 16 : 9/4 : 3 сооднос switch.Висока компатибилност за NTSC И PAL касети (преку дното случај switch).Премиум класичен стил "Кадет" контролер (10 ft.кабел). 3 ft.HD кабел, 6 ft.Микро USB полнење кабел со USB AC Адаптер.Исто така, вклучува AV порти со AV кабел.

Детални спецификации

Додатоци на производи