.

.

Enhanced Жичен Контролер за Xbox Еден Космос Нова, gamepad, жичен видео игра контролер, игри контролер, Xbox Еден, работи со Xbox Серија X|S

Enhanced Жичен Контролер за Xbox Еден Космос Нова, gamepad, жичен видео игра контролер, игри контролер, Xbox

евалуација:

DEN 304.08
Од стока
Во магацинот

Космосот Нова дизајн има зелена/злато glittery ефект.Напредни Игри Копчиња.Нови запознаени форма фактор.Dual тркалаат мотори. 3.5 mm стерео слушалки џек.На Power A Enhanced Жичен Контролер за Xbox Еден е изграден со нашата најнова ергономија и работи на Xbox Серија X|S. Овој официјално лиценцирани Xbox контролер има две mappable Напредни Игри Копчиња на назад, dual тркалаат мотори, и 3.5 mm стерео слушалки џек за да го подобрите вашето играчко искуство.Се разбира, вие исто така ќе ги најдете сите основите, како што прецизност-tuned аналогни стапови, плус во облик на D-Pad, и стандардно копче/браник/активирањето на изгледот.Добивање на сите овие карактеристики во речиси половина од цената на безжични контролори го прави Power A Enhanced контролори очекувано.Конечно, можете да им верувате Power A производи да се изврши, бидејќи ние се врати нашиот производи за 2 години.

Детални спецификации

Додатоци на производи