.

.

HAPROUND PS5 Вертикална Стои со Вентилаторот за Ладење и Двоен Контролер Полначот - Индикатор Светилки и 15 Игра Слотови, Брзо Ладење преку Метална База, PS5 Конзола Компат?

HAPROUND PS5 Вертикална Стои со Вентилаторот за Ладење и Двоен Контролер Полначот - Индикатор Светилки и 15

евалуација:

DEN 959.76
Од стока
Во магацинот

Поврзување на Надворешни Уреди - Нашиот производ има 2 USB полнење и пренос на податоци порти и 1 USB Тип-C порта за напојување, што го прави лесен за полнење на контролори/дигиталните уреди без да се поврзете на PS5 конзола па вие не мора да барате штекер додека играте.Контролори исто така, може да биде обвинет во остатокот режим преку PS5 конзола settings.Брзо се Провери Статусот на Полнење - Нашиот производ има A/B индикаторот за полнење, овозможувајќи за непосредна проверка на контролори' статус на полнење кој е обвинет и што не е.

Детални спецификации

Додатоци на производи