.

.

QMZDXH Професионални Овци Визуелна Оплодување Пиштол, Овци/Кози Вештачко Оплодување Уред W/Екранот Лесно Следење на Бројот ПИ Пиштол Алатки за Ветеринарна Одгледувањ

QMZDXH Професионални Овци Визуелна Оплодување Пиштол, Овци/Кози Вештачко Оплодување Уред W/Екранот Лесно Следење

евалуација:

DEN 479.28
Од стока
Во магацинот

3 Сонда детали : На воздух дуктус е дизајниран да ја удар од водената пареа се генерирани од страна на температурна разлика или сраснување на шуплина. Удобен за носење и лесен за ракување. Се применува за sheep2. 4 ewe на грлото на матката е смирува вибрациите преку масажа на функцијата, и е загреана на постојана температура блиску до ewe е температурата на телото да се промовира ѓубрење.

Детални спецификации

Додатоци на производи