.

.

DDCHH Овци Shearing Машина со Високи Перформанси Професионални Cordless, Овци Shearing Машина Овци Стриже Батеријата Електрични Волна Смолкнување на Смолкнување Волна Fader

DDCHH Овци Shearing Машина со Високи Перформанси Професионални Cordless, Овци Shearing Машина Овци Стриже Батеријата

евалуација:

DEN 530.40
Од стока
Во магацинот

【Лесен за употреба и одржување на】без разлика Дали сте почетник или експерт во сточарството, можете брзо да го совладате вашиот вештини.Ние да се потрудиме да обезбеди услуга за секој клиент шопинг во нашата продавница.Тоа може ефикасно да се избричат крзно на овци, кози, говеда, alpacas, llamas, големи кучиња, angora зајаци и други фарма-покрена домашни миленици.Најдобар избор за земјоделците за да ги намалите трошоците. 【Погоден за повеќето фарма на животните】професионална фарма инженеринг алатка која може да го замени стриже ножеви за да се задоволат потребите на повеќето фарми. 【Добра Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Редовно средување на косата на домашните животни е што придонесуваат за здрав раст на домашни миленици.На острицата има висока цврстина и цврстина.Удобно рачка овозможува безбедно сечење и долгорочна употреба, без замор.

Детални спецификации

Додатоци на производи