.

.

menolana 240 Конец Bobbin со 2pcs 18 Мрежа Везови Конец Складирање Кутија за Шиење Алатка

menolana 240 Конец Bobbin со 2pcs 18 Мрежа Везови Конец Складирање Кутија за Шиење Алатка

евалуација:

DEN 1329.60
Од стока
Во магацинот

Многу погодна за темата организатор на крстот бод, везови, крои, и др.Секоја кутија содржи 120 пластични конец bobbin, ги задоволат секојдневните потреби.Еден Организатор Кутија на 18 Прегради, посебно монтажни дизајн.Пластични Конец Bobbins Совршено Да ја Користите За Чување на Темата организиран И untangled.Материјал : Пластика.

Детални спецификации

Додатоци на производи