.

.

SELCRAFT Многу 100 Мулти Бои Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Модел 1044

SELCRAFT Многу 100 Мулти Бои Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Модел 1044

евалуација:

DEN 1060.80
Од стока
Во магацинот

ДЕБЕЛИ, ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕН ВЛАКНО - Поради својата дебелина и издржливост, на насоки не кавгата, што го прави полесно да се работи.Тие ќе уживаат вез со нив, Тоа ќе биде одлично искуство.Светла боја, богата сјај, не-исчезнува, цврста, мазна чувствуваат, не статички електрицитет.Ние може да го Користат со комбинација со Металик Конец, Волна, Свила Конец и Rayon Тема конец.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.DIY handcrafts за деца.

Детални спецификации

Додатоци на производи