.

.

SELCRAFT Многу 100 Мулти Бои Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins H7ED Модел 936

SELCRAFT Многу 100 Мулти Бои Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins H7ED Модел 936

евалуација:

DEN 813.60
Од стока
Во магацинот

Ви благодариме!. 100% сосема нов и висок quality Material : Полиестер Cotton Color : Како што е прикажано како picture Each skein е околу 8 Метри.100 различни Бои, да не се дуплираат.НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, баба и пријатели.Вез конец може да се употребува за вез, крстот бод, пријателство нараквици, кесички, tassels, перници, роденден картички, играчки, украси, ракавици, шалови и така натаму.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ВЕЗОВИ КОНЕЦ премиум виножито боја на везови конец .Количина : 100 Различни Бои Skeins Note : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Има толку висок квалитет на везови е првиот чекор за да ја заврши својата исклучителна занаетот.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.Ние може да го Користат со комбинација со Металик Конец, Волна, Свила Конец и Rayon Тема конец.DIY handcrafts за деца.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.Совршен за пријателство нараквици, string уметност, DIY проекти, занаети подароци, Го користи е бескрајна надвор од вашата имагинација!.Тие ќе уживаат вез со нив, Тоа ќе биде одлично искуство.

Детални спецификации

Додатоци на производи