.

.

SELCRAFT Многу 100 Мулти Бои Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Модел 1985

SELCRAFT Многу 100 Мулти Бои Крстот Бод Памук Везови Конец за чистење со Конец за Шиење Skeins Модел 1985

евалуација:

DEN 527.76
Од стока
Во магацинот

НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК : Одличен подарок за вашата мајка, баба и пријатели.СОВРШЕН ЗА ЗАНАЕТЧИСКИ : вез темата е за двете везови љубовник и група занает.DIY handcrafts за деца.ШИРОКО се КОРИСТИ : Премиум Везови Конец е совршен подарок за семејството и пријателите деца на повеќето прилика.

Детални спецификации

Додатоци на производи