.

.

uxcell Компресија Пролет,на 304 Нерѓосувачки Челик,8мм OD,0.8 mm Жица Големина,15mm Компресирани Должина,25мм Слободни Должина,11.8 N Капацитет за Домашни Проекти, Сребрен Тон,20pc

uxcell Компресија Пролет,на 304 Нерѓосувачки Челик,8мм OD,0.8 mm Жица Големина,15mm Компресирани Должина,25мм

евалуација:

DEN 215.76
Од стока
Во магацинот

[Производи] - OD : 8mm/0.32 инчен; Жица со Дијаметар : 0.8 mm/0.03 инчен; Вкупна Висина : 25мм/0.98 инч. [Спецификации] - Компримиран Должина : 15mm/0.59 инчен; Капацитет : 11.8 N; Пролет Стапка : 1.18 N/mm. [Материјал] - 304 од не ' Рѓосувачки челик жица нуди добри механички својства со поголема отпорност на корозија и топлина од музика жица. [Функција] - Пролет завршува се затворени за ефикасна сила пренос и намалена можност на заплитане. [Примена] - Компресија пролет челик жица пролет се користи за сè, од апарати за дома на моторни опрема, моторни, итн.како што е тип на пролетта потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи