.

.

Juvielich Механичка Компресија Извори Долго Спирала Печат Екстра Полесни Оптоварување за Механичка Опрема 3D Печатач Додатоци Жолта 20mm 5PCS

Juvielich Механичка Компресија Извори Долго Спирала Печат Екстра Полесни Оптоварување за Механичка Опрема 3D

евалуација:

DEN 179.76
Од стока
Во магацинот

ГОЛЕМИНА : Надворешниот Дијаметар : 14mm/0.55";Внатрешен Дијаметар : 7mm/0.28";Слободни Должина : 20mm/0.79".МАТЕРИЈА : Направен од Пролет челик,површината е обоен,не е лесно да ' рѓа,се повеќе издржливи.ФУНКЦИЈА : Мувла извори усвојат затворени дизајн,правоаголен пресек,и потешко отколку обичните извори;Тие имаат карактеристики на малата големина и висока прецизност.ПРОИЗВОД АПЛИКАЦИЈА : Мувла извори се користат главно во мувла машини на шприцоване машина,како што се 3 D печатач загрева кревет,кои се многу погодни за висок стрес апликации,како и разни извори и други апликации.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 5 PCS x Компресија Мувла Умре Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи