.

.

GLJ Плажа Количка Виткање Handcart со Покрив,Отворено Количка со Сопирачки,4-Тркала Плажа Количка,94 X 61 X 35cm, Имајќи 100kg/220lbs (Боја : Стил 1)

GLJ Плажа Количка Виткање Handcart со Покрив,Отворено Количка со Сопирачки,4-Тркала Плажа Количка,94 X 61 X

евалуација:

DEN 1375.20
Од стока
Во магацинот

Ако имате било какви прашања пред и по нарачка, можете да не контактирате во било кое време.Ергономски се справи ви овозможува да се движи лесно во секојдневниот живот. Поради прирачник за мерење на производот, грешка е околу 1cm, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодариме за вашето разбирање.★Услуга : 1. ★[Мултифункционален количка] Корисни тешки-должност количка може да ви помогне чување и транспорт на потребните елементи како што е потребно, која е многу погодна за градинарство, кампување, излети, спортски настани и шопинг.5 см/24 x 8 x 32in, кои можат ефикасно да се зачува простор. ★[Детали за производот] На градинарството комунални возило има вчитување на површина од 94 x 61 x 35cm/37 x 24 x 14in, и задно големина на 61 x 20 x 80.

Детални спецификации

Додатоци на производи