.

.

yangsense Игла Felting Алатка за Полнење, Игла Felting Алатки и Материјали од Волна Игла Felting Материјали за Игла Чувствува за Сува Чувствува за Волна Сликарство

yangsense Игла Felting Алатка за Полнење, Игла Felting Алатки и Материјали од Волна Игла Felting Материјали

евалуација:

DEN 1404.00
Од стока
Во магацинот

Лесно да се научат и да го користите, овој комплет е одличен подарок за ракотворби,почетници или пријатели кои сакаат игла felting.Комплет е целосно опремени, вклучувајќи ги и очите, игли, носот, рака, прстен, предиво секачи, игли, awl, итн.за да се задоволат различните потреби.Погоден за многу видови на игла работа, како што се правење накит, перници, груб, клучните прстени, дома декорација предмети.Овие felting игли имаат добар контакт перформанси, обезбедувајќи стабилна работа.Со ергономски се справи со дизајн, овие игли се лесно да се одржи удобно со рака чувство.

Детални спецификации

Додатоци на производи