.

.

Technoshop Луксузни Сјајна Зелена Кристал Бисер Barrettes Жените Слатка Коса Клип Headband Убава Шноли Модни Додатоци За Коса

Technoshop Луксузни Сјајна Зелена Кристал Бисер Barrettes Жените Слатка Коса Клип Headband Убава Шноли Модни

евалуација:

DEN 455.76
Од стока
Во магацинот

Детали за производот Нов Луксузен Сјајна Зелена Кристал Бисер Barrettes Жените Слатка Коса Клип Headband Убава Шноли Мода Губење на Accessories Size : долго за 4.0-6.5 cm Colors : темно зелена,зелена, светло зелена.

Детални спецификации

Додатоци на производи