.

.

11 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична и Зрела

11 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живот.Ние ќе ви испратиме различни стилови на модели, така што ќе може да одговара на различни стилови на облека, и ќе личност.Таа има три функции, може да се користи како косата клипови, косата врски, или како headband, она што го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи