.

.

10Pcs Мини Бисер Ноктот Клип, Ретро Коса Клипови со Daisy Цвет, Слатка Ноктот Клипови Декоративни Коса Додатоци за Жени, Девојки (бела)

10Pcs Мини Бисер Ноктот Клип, Ретро Коса Клипови со Daisy Цвет, Слатка Ноктот Клипови Декоративни Коса Додатоци

евалуација:

DEN 455.76
Од стока
Во магацинот

Најдобар Подарок за Жените Девојка : Оваа симпатична мини бисер ноктот клип може да стане добар прилог на вашата секојдневна лична нега додатоци, исто така, може да бидат испратени како што се идеален подарок за вашата девојка, сопруга, сестри, пријатели да ја покажете вашата љубов и грижа, го рефлектираат вашиот добар личен вкус, да ви помогне да се справи со вашата коса подобро.На ноктот клип не само ти ги прекрасен изглед, но исто така носи многу комплименти.Така добие модерен коса ноктот клип сега!.Должина : околу 0.Различни Прилики : Домот на косата клипови се првиот избор за да одат надвор, забави, родендени, свадби, танци, банкети и други прилики.Издржлив материјал со злато-тон позлата ноктот, елегантен и едноставен, но не се скрши индивидуален карактер.По Продажба : Ако било друго прашање, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за решение, Ние ќе се обидеме нашата 100% напор да се направи можете 100% да ги задоволи.Совршен Дизајн : faux бисер и метални легури, овој уникатен концепт за дизајн ја прави косата ноктот изгледа искра и убава.Силен Стисок : Овие метал коса костец се изработени од високо квалитетни алуминиумски, силна чекање, не се лизга, така што тоа може да се обезбеди контрола и држете го вашиот убаво коса цврсто, победи?t падне лесно и не на штета на вашата коса.

Детални спецификации

Додатоци на производи