.

.

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична и Зрела

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

ви благодарам, ви посакувам среќен шопинг!.Таа има три функции, може да се користи како косата клипови, косата врски, или како headband, она што го сакате.p> Добредојдовте во нашата продавница!JASONWORK е сеопфатен дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живот.СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи