.

.

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-16

Божиќ Елени Рог Hairpin Женски Нови Мали Клип Hairpin Женски Нето Црвениот Елен Главата Украс-16

евалуација:

DEN 2083.20
Од стока
Во магацинот

Можете да добиете 4 парчиња слатки елен еленов headband со модата и уникатен стил, симпатична и убава, секси и вешта, непослушен уште невина, повеќе искушение заедно носи ова губење на карики.Тоа е голем дар за жени и девојки.Тоа е еластичен и лесно да се вклопи во вашиот шеф големина со одржување на сите day Fit за повеќето прилики : Како роденден, животински тема партија bachelorette партија, девојки ноќ надвор, племенски партија, божиќ партија, нова година партија, ноќта на вештерките парада, cosplay партија, фотографирање пука, вечера, дури и дневни use Portable : Тоа е пренослив со мали димензии и мала тежина, лесно да се носат со вашите кеси, можете да уживате во секое време и anywhere Warm Совети : ве Молиме рака мие, не машина wash Please не се поттикнат да ги со силна сила, и да се чува далеку од оган.Немојте да се поттикнат да ги со силна сила。.Кога одите на cosplay партија, девојки ноќ надвор, или bachelorette партија, овој ирваси коса карики дефинитивно направи да се преден план на вниманието на јавноста. 【ПРЕКРАСЕН РОДЕНДЕН ПОДАРОК】 Оваа убава елени рог венчиња е симпатична и шик, никој не ќе го пропушти тоа.Тоа е пренослив со мали димензии и мала тежина, лесно да се носат со вашите кеси, можете да уживате во секое време и насекаде.

Детални спецификации

Додатоци на производи