.

.

11 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична и Зрела

11 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живот.СРЕЌА~сакаат вас и вашето семејство СРЕЌНИ.Таа има три функции, може да се користи како косата клипови, косата врски, или како headband, она што го сакате.ви благодарам, ви посакувам среќен шопинг!.Ајде да започнете за да остварите вашите различна фризура.Секој сет содржи 11 пакет, Ние ќе случајно испратите должина.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.

Детални спецификации

Додатоци на производи