.

.

Сите Сакаат Убави Среќни Ѕвезди Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Сите Сакаат Убави Среќни Ѕвезди Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

евалуација:

DEN 473.76
Од стока
Во магацинот

- На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.Класификација : Hairpin,Headwear.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.Материјал : Метал.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.8 инчен; Вкупна должина : 6. ; - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.8 inch Total должина : 6.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.; - А Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Пакет Количина : 1 x Hairpin.5 inch Classification : Hairpin,Headwear Feature : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време. - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.

Детални спецификации

Додатоци на производи