.

.

Шарени Принцеза Коса Клип Сјајот на Косата Лакови со Клип за Девојки Коса Додатоци (8pcs Принцезата)

Шарени Принцеза Коса Клип Сјајот на Косата Лакови со Клип за Девојки Коса Додатоци (8pcs Принцезата)

евалуација:

DEN 359.76
Од стока
Во магацинот

✿Материјал : Еколошки материјал sequin лента екстра меко и пријатно чувство за бебето, да изгледаат убаво, елегантно и исклучителна. ✿Коса клип за секој празник/посебен повод плус бонус роденден круна!. ✿100% Рачно изработени шарени лакови за коса клипови за бебе девојка, може да се користи да се облекуваат било облека. ✿Го прави совршен бебе туш, роденден или божиќ подарок. ✿Она што ќе добиете : 8pcs коса клипови, секојдневно ќе бидат различни убави.На sequin лента дава на девојката екстра меко и пријатно чувство и изгледа поубаво, елегантен и нежна.Доаѓа со 1.55 инчен алигатор клип, кој треба да се држат цврсто, трајни и удобен за носење.Тоа е многу погодна за девојки, малку девојки, години, деца, и децата.Принцезата коса клип е погоден за секоја малку девојки принцеза сон, елегантен и нежна.Најдобар подарок за деца одмор и роденден.Приказ со лак hairpin.Симпатична, hairpin за секој празник/посебна прилика и екстра роденден круна.

Детални спецификации

Додатоци на производи