.

.

Косата Клипови за Деца Девојки,Multicolor 47pcs Коса Боби Игли/Barrettes/Коса Слајдови за Свадба Партија Празник, Домот рачно изработени Коса Додатоци

Косата Клипови за Деца Девојки,Multicolor 47pcs Коса Боби Игли/Barrettes/Коса Слајдови за Свадба Партија Празник,

евалуација:

DEN 647.76
Од стока
Во магацинот

【Поставите Содржината】Шноли на различни бои, боја и форма се многу симпатична.Лесно губење на аранжманот.Мора да се за жените. 【Премиум Материјалот】snap коса клипови се направени од високо квалитетна метал, цврсти и издржливи, клипови боја нема лесно кора off за својата сплетен површината. 【Поставен Стилови】ќе добиете различна боја на коса, игли.Мода, елегантна и едноставна за да се задоволат различните потреби и одговара најмногу на коса стилови за жени и девојки. 【Широко Апликација】Овие моден стил на косата клипови може да се примени во различни прилики,како што се датумите, ангажмани,свадби,партии, honeymoons, родендени,graduations, банкет и секојдневно носење.Нека ви биде најсветлиот еден во различни прилики. 【Услуги на клиентите】 Ако имате било какви прашања или проблем за коса клипови, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и да ви даде решенија, како и.Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со најквалитетни производи и најдобра услуга.

Детални спецификации

Додатоци на производи