.

.

Формула Функција Област Калкулус Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Формула Функција Област Калкулус Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

евалуација:

DEN 473.76
Од стока
Во магацинот

5 inch Classification : Hairpin,Headwear Feature : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.Материјал : Metal Package Количина : 1 x Hairpin Keywords : Метал,Формули, Ретро,Функции, Коса Додатоци,Математика, Шноли,Област, Шарм, Декорација, Жени, Gifts DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.8 inch Total должина : 6.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Се користи како подарок topper или порибување stuffers или како подарок себе.Материјал : Метал.Функција : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.- На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.; - А Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.

Детални спецификации

Додатоци на производи