.

.

Жетвата На Пченица Есен Арт Деко Подарок Мода Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

Жетвата На Пченица Есен Арт Деко Подарок Мода Hairpin Headdress Brooch Коса Клип Barrette

евалуација:

DEN 473.76
Од стока
Во магацинот

- На Hairpin е совршен избор на дневни колокација, Европски стил, ретро стил ќе додадете уникатен шарм во вашиот живот.Големина на : Внатрешниот круг со дијаметар : 2 см / 0.Материјал : Metal Package Количина : 1 x Hairpin Keywords : Метал,Есен, Ретро,Остава, Коса Додатоци,Silhouettes, Шноли,Уметност, Шарм, Декорација, Жени, Gifts DIYthinker сака да ги донесе сите идеи во реалност.Класификација : Hairpin,Headwear.5 inch Classification : Hairpin,Headwear Feature : - Полиран позлата површината,да не исчезнат и ' рѓа за долго време.Ако дојде до било какви интересни идеи, можете да се чувствуваат слободни да не контактирате и да почне вашиот дизајн. - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.8 inch Total должина : 6.8 инчен; Вкупна должина : 6. ; - Исклучително мали подароци кутија за пакување,ќе не нула.Ние нудиме најголем производ на избор за вас, како што се 3 C, керамички чаши и садови , ѕидни декорации, периферни уреди во автомобил или на прибор за облека.Ние сме подготвени да ви донесе високиот квалитет на производите, prefect шопинг искуство и единствен начин на живот.Можете лесно да најдете различни производи со посебен слики дизајн во DIYthinker.Материјал : Метал.

Детални спецификации

Додатоци на производи