.

.

Полна Боја на Децата Поклон Прекрасна Разноврсна Hairpin Headdress Пар коса клипови коса клипови коса клипови косата клипови за жените косата клипови за стилизирање sectioning

Полна Боја на Децата Поклон Прекрасна Разноврсна Hairpin Headdress Пар коса клипови коса клипови коса клипови

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Лак големина е 2.76*1.57 инчи, и clip length е 1.61 инчи.Материјал : Полиестер Лента.Спецификација : еден пар.Тие можат да бидат споени со поголемиот дел од облека на бебињата, девојки, деца, децата и жените и се достапни за речиси секоја пригода.Различни бои-20 бои може да се совпаѓаат со вашето бебе, ќерката облека за речиси сите прилики.Овие таписерии шноли ќе го направат вашиот малку девојка дневно се носат повеќе атрактивни.

Детални спецификации

one pair :

Додатоци на производи