.

.

ЛЕЛЕ Црвен Кромид Црно Семе на Нафта клима уред 500ml

ЛЕЛЕ Црвен Кромид Црно Семе на Нафта клима уред 500ml

евалуација:

DEN 852.48
Од стока
Во магацинот

Трансформира Коса - Подмладување вашиот брави со ајурведа staples како антиоксиданс-богата Црвен Кромид Екстракт и Црно Семе на Нафта да се зголеми циркулацијата на крвта и зајакнување на косата насоки за борба против губење на косата, поправка, и заштита на оштетена коса.Од суштинско значење Заштита - Црно Семе Масло е богато со есенцијални масни киселини, кои се формира заштитна бариера на вашиот насоки против животната средина стрес како УВ зраци, топлина штета, и загадувањето.Свилен Мазна Состојба frizzy насоки со негување на Про-Витамин Б5 за да се изедначи и поттик сјај за сјајни, здравиот изглед на косата.Боја Безбедно - Нашата единствена формула карактеристики холистички за нега на коса за поправка на оштетените косата од топлина стил, хемиски третмани, и повеќе.Сите наши 100% вегетаријанска храна, климатизери се безбедни за боја-третирана коса!.Растенијата-Powered - Нашите производи НИКОГАШ не вклучуваат груби parabens, сулфати, минерални масла, или silicones.Коса-љубов формули не треба оние icky состојки за да ги даде резултатите кои ги сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи