.

.

Де Прекрасен Reviver Коса Поправка на средството за смекнување на косата (за хемиски третирана, porous и над-истакна коса) сулфат слободни (33.8 fl мл) со де Прекрасен

Де Прекрасен Reviver Коса Поправка на средството за смекнување на косата (за хемиски третирана, porous и над-истакна

евалуација:

DEN 854.40
Од стока
Во магацинот

(За Хемиски Третирана, Porous, Над-Истакна Коса).Сулфат Слободни. (За Хемиски Третирана, Porous, Над-Истакна Коса) Rescues и ревитализира хемиски подобрена, porous и overstressed коса.Detangles, оставајќи ја косата да се управува и мека на допир.Обновување протеински комплекс носи слаба коса врати во живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи