.

.

Био Комплекс Прочистена плацентата поврзана Овци Остави во Косата Балсам 12 Апликации

Био Комплекс Прочистена плацентата поврзана Овци Остави во Косата Балсам 12 Апликации

евалуација:

DEN 841.68
Од стока
Во магацинот

Го продолжува употреба на овој производ, ќе имаат мазна и целосно Обновени коса.висок сјај и исклучителни мекост. 12 Апликации Засилувачи.Доминиканска Убавина Производ.Високо концентрирани хранливи материи оставајќи вашата коса целосно обновени и условени.

Детални спецификации

Додатоци на производи