.

.

Мини Cuvee Убавина клима уред - Шампањ Исполнет Бестежин Косата Балсам за Сјајна & Мека Коса во Боја Безбедно, Сулфат & Paraben Слободно - 1.7 Fl Мл

Мини Cuvee Убавина клима уред - Шампањ Исполнет Бестежин Косата Балсам за Сјајна & Мека Коса во Боја Безбедно,

евалуација:

DEN 312.00
Од стока
Во магацинот

Сулфат-бесплатно, paraben-free, суровост-слободни. ДОБРО ЗА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : за Сува, оштетена, мрсна, тенка, боја-се грижи и повеќе.Формулиран со Соја и Пченица протеини екстракти да им помогне на ублажување како што ја зајакнува косата додека Хијалуронска Киселина обезбедува совршен износ на хидратација.По шампон, се применуваат средината на окно да совети, почекајте најмалку 3 минути, а потоа исплакнете темелно.ШАМПАЊ-ИСПОЛНЕТ + ЧИСТЕЊЕ СОСТОЈКИ : Збогатен со нашите ексклузивни Cuvee Комплекс на Шампањ екстракти и премија за нега на кожата состојки како ресвератрол, грашок, протеини и ceramides да се изедначи, негуваат и хидрат коса.

Детални спецификации

Додатоци на производи