.

.

Jacksing Kettlebell, Сила за Обука Kettlebell, Моќен Рамен Издржливост за Фитнес и боди билдинг

Jacksing Kettlebell, Сила за Обука Kettlebell, Моќен Рамен Издржливост за Фитнес и боди билдинг

евалуација:

DEN 2872.56
Од стока
Во магацинот

Можете да ги користите kettlebell да се вршат различни активности, како што се занишан, кои клечат, пресување, влечење, се седи и стои.Овој производ е погоден за теретана, фитнес, јога, bodybuilding, Пилатес и сила за обука.Со вежбање kettlebells да се зајакне вашето срце перформанси, флексибилност и издржливост.Со 4kg/141.1 оз тежината, на дното ќе не предизвикува оштетување на подот, да ви помогне да облик на убаво тело.Моќна сила, сила и рамно дно ви овозможи да се изврши на различни kettlebell вежби.

Детални спецификации

Додатоци на производи