.

.

Febos Винил Обложени Kettlebell,10 lb Kettlebell,15 lb Kettlebell,Солидна Леано Железо Прилагодливи Kettlebell за Жените и мажите, се Фокусираше на Сила Обука, Weightliftin, Core Обука во Домот и Сала

Febos Винил Обложени Kettlebell,10 lb Kettlebell,15 lb Kettlebell,Солидна Леано Железо Прилагодливи Kettlebell

евалуација:

DEN 479.76
Од стока
Во магацинот

Пакет : еден од 15 lb kettlebells.ВИСОК КВАЛИТЕТ-Kettlebells се направени од леано железо со винил обложени и издржливи винил обложени може да се намали бучавата, заштита на тротоарите од добивање sceatched, или во случај да се откажат од kettlbell.ВИСОК КВАЛИТЕТ ТЕКСТУРА РАЧКА - Малку текстури се справи обезбедува удобен и сигурен зафат за високи претставници, го прави креда веќе не е потребно.СИТЕ КРУГ ВЕЖБА-Ергономски дизајн подобрува комфорот, kettlebells не само што ќе го подобри зафат сила, shoulds, нозе, но исто така и многу мускулни групи за да го подобрите вашето физичко здравје.СОВРШЕН ЗА БИЛО која ВОЗРАСТ-Можете да изберете различни фунти на kettlebells да одговараат на вашите потреби и почетници препорача почеток во 10 фунти kettlebell.Kettlebell за Дома и Салата.

Детални спецификации

Додатоци на производи