.

.

Јован Мошус од страна на Coty за Мажи 3 Fl Мл,Спреј Келн

Јован Мошус од страна на Coty за Мажи 3 Fl Мл,Спреј Келн

евалуација:

DEN 347.04
Од стока
Во магацинот

ЈОВАН МОШУС МИРИС ЗА МАЖИ е луксузен машката флорални.Овој парфем има мешавина од зачини, лаванда, и цитрус за мирис, што е како машки, како што е дејствија.За секојдневно носење, овој машки мирис е сигурен да стане вашиот потпис мирис.НАПРАВИ МИРИСОТ СВОЈ Обидете се спреј на нашата неодолива, оригинални мириси дневно, им даде на класичен подарок на мирис со безвременски жалба.НЕВОЗМОЖНО СПОРЕДБА : Спореди Coty за Мажи мириси на Версаче, Хуго Бос, Burberry, Поло, Аква di Gio, 4711 Оригиналот, Наутика, Том Форд, Крива, Версаче, Гучи, Lacoste, Invictus, Abercrombie Жестока, Еден Милион, Прада, Верата, Џон Varvatos, Поло, Црвена боја.Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.Овој објект не е за продажба, во Каталина Островот.

Детални спецификации

Додатоци на производи