.

.

Atelier Келн Cedrat Enivrant Келн Absolue, 30 ml

Atelier Келн Cedrat Enivrant Келн Absolue, 30 ml

евалуација:

DEN 1920.00
Од стока
Во магацинот

Келн Absolue концентрирани на 15%.Топ Белешки : Мароко Cedrat, Вар од Мексико, Бергамот од Калабрија.Срцето Белешки : Нане од Кина, Basilic од Египет, Смрека Бобинки од Македонија.База Белешки : боб тонка од Бразил, Ветивер од Хаити, Elemi од Филипини.

Детални спецификации

Додатоци на производи