.

.

JUNHOM Универзална Кат Џек Подлога Адаптер Гумена Подлога за Кревање (2pack)

JUNHOM Универзална Кат Џек Подлога Адаптер Гумена Подлога за Кревање (2pack)

евалуација:

DEN 349.20
Од стока
Во магацинот

Направени на Добра Трајни гума и крстот дупчиња дизајн.Димензии : Дијаметар = 125mm, Висина = 26mm (висок).Чувајте вашиот автомобил безбедност се : гумена подлога делува како тампон, не може да нула обоен или обложени шасија делови.Одговара на повеќето Приклучоци и возила.

Детални спецификации

Додатоци на производи