.

.

Delsym Децата 12 Hr Кашлица Олеснување Течност, Портокал, 3oz

Delsym Децата 12 Hr Кашлица Олеснување Течност, Портокал, 3oz

евалуација:

DEN 883.20
Од стока
Во магацинот

Контроли & Supresses Кашлица.Напредно време-ослободување формула која што работи веднаш.Обезбедува помош за до 12 часа.Не Содржи Треска Редуктор Или Болка Знаците.Sulfite И Алкохол Слободни.Опис на производот Delsym Децата Кашлица Suppressant Течност за Деца е 12 Часа кашлица suppressant обезбедување на кашлица олеснување во Грозје и Портокал вкусови дека има патентирана time-release медицина дека оди да работи брзо да молчи кашлица за целосна 12 часа â€" до 2 пати подолго од другите кашлица течности*. *Меѓу преку ШАЛТЕР течности по доза.Содржи Dextromethorphan Polistirex Продолжува-Порака на Суспензија (Кашлица Suppressant) за Деца и Возрасни.Алкохол-Слободен медицина.Од Производителот Delsym Децата 12 Hr Кашлица Олеснување Течност.

Детални спецификации

Додатоци на производи