.

.

АА Производи Hitch Планината Челик Товар на Превозникот Кошница со 49 Виткање инвалидска Количка Рампата, се Вклопува 2 Приколка Монтирани Hitches

АА Производи Hitch Планината Челик Товар на Превозникот Кошница со 49 Виткање инвалидска Количка Рампата, се

евалуација:

DEN 5757.60
Од стока
Во магацинот

4" Рампата да се тркалаат вашите мали тркала опрема лесно.Никогаш не го Надмине вашето возило произведува препорачува влечење капацитет. 【Лесно да Собрание】кошница товар на превозникот има силен гром-заедно дизајн направи инсталацијата брзо и лесно, Одговара за 2" hitch приемник.Не им дозволувајте на издувните гасови удар директно на полици, ова е оган опасност.Се дистрибуираат тежина еднакво на платформа кога превоз на товар. • Оваа кошница приколка hitch товар на превозникот направен од тешки челик е тестирана и е оценет за 500 кг.Тоа им овозможува на товар на превозникот да биде укината до кога не е во употреба.Не надминува максималната тежина капацитет од 500 кг.Рампата Не се свитка надолу.1" високите страни шини на товар кошница и надградена со додавање на прилагодливи ограничете го вклучите hitch цевка за да се подобри стабилноста и да се обезбеди дополнителна безбедност.Не им дозволувајте на издувните гасови удар директно на полици, ова е оган опасност.Идеален за транспорт на Тревникот, инвалидски колички, Скутери, велосипеди, брзини и ништо друго. • Тоа доаѓа со сет 1 hitch tightener и 2 пакети ratchet ремени за задржи товар безбедна и во место.4" инвалидска количка рампата за лесен утовар на мобилност тркало-столици, тревници, скутер и други товар.

Детални спецификации

Додатоци на производи