.

.

Купувачи на Производи LT45 Мулти-Цел Складирање Кошница, Црна

Купувачи на Производи LT45 Мулти-Цел Складирање Кошница, Црна

евалуација:

DEN 561.60
Од стока
Во магацинот

Мулти Цел Складирање Кошница : Одлично за чување на пејзаж материјали, ова трајни јаглероден челик кошница држи до 250lbs и завртки на страна шини со отворен приколки за максимизиран пристап до приколка подот.Купувачи на Производи Мулти-Цел Складирање Кошница за Отворен Пејзаж Приколки е совршен начин да ги зачувате вашите гас лименки, масло, сообраќајни конуси, и други резерви.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи.Тоа вклучува тример линија носителот, а ранец компресор носителот, и dividers така можете да го прилагодите кошница за вашите потреби.Telescoping монтажа барови одговара приколки од 4 ft 10 in.дупка моделот на страна панели, го прави лесно да се гром на дополнителни додатоци ако сакате.Кошница е издржлив јаглероден челик со отпорен на корозија црна прав-обложени заврши.

Детални спецификации

Додатоци на производи