.

.

Doskay Празник Капа со Сомот и Удобност Лагер за Возрасни Лица Нова Година Гуштер Брада Змеј

Doskay Празник Капа со Сомот и Удобност Лагер за Возрасни Лица Нова Година Гуштер Брада Змеј

евалуација:

DEN 741.60
Од стока
Во магацинот

На топлина трансфер на технологија може да се задржи бои, светли и трајни без исчезнува, кои ви даваат различни одмор искуство.Висок Квалитет на Ткаенини : Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини за да се обезбеди долгорочна употреба.Прекрасен Божиќ Подароци : Возрасни/Деца божиќ капи се многу погодна за возрасни, дами и мажите,момчињата и девојчињата,тие се големи божиќни подароци за вашите пријатели и семејството.

Детални спецификации

Додатоци на производи