.

.

Doskay Божиќ Шапка Нова Година Празнична Празник Партија Материјали Птица

Doskay Божиќ Шапка Нова Година Празнична Празник Партија Материјали Птица

евалуација:

DEN 2349.60
Од стока
Во магацинот

100% Полиестер.Ако сте незадоволни во било кој начин со овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт.Прекрасен Божиќ Подароци : Возрасни/Деца божиќ капи се многу погодна за возрасни, дами и мажите,момчињата и девојчињата,тие се големи божиќни подароци за вашите пријатели и семејството.Божиќ подароци : Божиќ капи се погодни за повеќето возрасни лица, дами и мажи.Високо-квалитетни додатоци : Вие и вашето семејство, пријатели, колеги, го носат овој Божиќ шапка да учествуваат во Божиќ, спортски игри, девојка ноќи, темата партии, ќе уживате во играта и мора повеќе да се забавуваат.На мека и меки кадифен материјал е многу удобен за носење.Таа има добар изглед, е мека, светлина, се чувствува добро, и не е алергичен.

Детални спецификации

Додатоци на производи