.

.

Doskay Божиќ Шапка Нова Година Празнична Празник Партија Материјали Уметност Пролетта Цвеќиња Границата со Бела Лили Долина

Doskay Божиќ Шапка Нова Година Празнична Празник Партија Материјали Уметност Пролетта Цвеќиња Границата со Бела

евалуација:

DEN 1195.20
Од стока
Во магацинот

[Материјал Опис ]95% полиестер + 5% spandex[Производ перформанси]Висок квалитет на ткаенини : Направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини за да се обезбеди долгорочна употреба.Најдобри Божиќ Партија украси : Дедо мраз Капи е совршена декорација држач за вашиот костим партија да се создаде пријатно и интересна атмосфера.На топлина трансфер на технологија може да се задржи бојата светла и трајни без исчезнува, што ќе ви овозможи да имаат различни одмор искуство.Дизајн : Додадете празнична атмосфера на Божиќ, облагородување живот, полн со забава.За ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова Година, користете ја оваа забава додаток да донесе малку одмор радост.На топлина трансфер на технологија може да се задржи бои, светли и трајни без исчезнува, кои ви даваат различни одмор искуство.Високо-квалитетни додатоци : Вие и вашето семејство, пријатели, колеги, го носат овој Божиќ шапка да учествуваат во Божиќ, спортски игри, девојка ноќи, темата партии, ќе уживате во играта и мора повеќе да се забавуваат.Одличен подарок за пријателите и семејството, Божиќ капи донесе убаво атмосфера на Божиќ, ова е забавно подароци за децата.Добра и висок квалитет на квалитетот прави Божиќ слики, сликани од страна на Божиќ капи и секоја година, ќе биде голема, и за вас и за вашето семејство ќе сакаат тоа.

Детални спецификации

Додатоци на производи